قوانین و مقررات

به نام خدا
تاپ اسپرت مفتخر است که ما را برای خرید خود انتخاب نموده اید بنابراین تمام سعی و تلاش ما مبنی بر اطمینان و رضایت شما خواهد بود و در این راستا جهت شفاف سازی وضایع نشدن حق مشتری قوانین و شرایط زیر قید می گردد.
لذا مشتریان محترم پس ازمطالعه و قبول قوانین و شرایط خرید از وبسایت و تایید و قبول پروسه خرید خود را انجام بدهید.

مشتریان محترم در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید بین ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب با شماره ۰۹۱۲۱۱۵۴۸۷۲ تقی زاده تماس بگیرید.

توجه خیلی مهم: اجناس فصل ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ با قیمت یورو حدودا ۲۵۰۰۰ تومانی و بقیه فصل ها با یورو ۲۰۰۰۰ تومانی قیمت گذاری شده است که با در نظر گرفتن قیمت یورو روز که حدودا ۳۰۰۰۰۰ تمان میباشد قیمتهای وبسایت ۲۰ درصد ارزانتر میباشدو به علت جمهع اوری فروشگاه و فروش انلاین ۲۰ درصد دیگر تخفیف داده شده است که قیمتهای نهایی فصل ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ یورو ۲۰۰۰۰۰ تومانی وبقیه فصلها ۱۶۰۰۰ تومانی میباشد.

۱-گارانتی اصل بودن تمام اجناسی که از وبسایت تاپ اسپرت خریداری مينماييد.
۲-تمام قیمتها در وبسایت تاپ اسپرت بر حسب ریال میباشد.
۳-سفارشات بیش از ۱ میلیون تومان در تهران و بیش از  و یک میلیون و پانصد هزار تومان به شهرستانها مجانا به ادرس مشتری محترم ارسال می گردد.
۴-ارسال اجناس اگر حجیم نباشند در تهران با الو پیک ودر صورت حجیم بودن با اسنپ ارسال می گردد.
۵- تمامی سفارشات شهرستانها با پست پیشتاز ( به شرطی که پست پیشتاز جمهوری اسلامی در ان منطقه سرویس داشته باشد)ارسال خواهد  شد.
۶- سفارشات در تهران پس از دریافت و تایید واریز وجه بین ۲۴تا ۴۸ ساعته تحویل و در شهرستانها بعد از ۵روز کاری تحویل خواهدشد (بدون احتساب روزهای تعطیل).
۷-مشتری موظف است تا در هنگام دریافت جنس مورد نظر را کاملا بازدید و صحت و سلامت جنس اطمینان حاصل نموده و بعد جنس را تحویل بگیرد
۸-مشتری حق دارد در صورت داشتن هر ایرادی جنس مورد نظر را تحویل نگیرد و با تماس با فروشگاه علت انرا اعلام نموده و ترتیب عودت ان با همان ترتیب که ارسال شده است را بدهد و هیچ هزینه ای برای مشتری حساب نخواهد گردید.در این صورت اگر از ان کالا موجود باشد مجدد برای مشتری ارسال خواهد شد و در غیر این وجه ان طی ۲۴ ساعت به حساب مشتری برگردانده خواهدشد.
۹-مشتری فقط تا زمان دریافت جنس مورد نظر  میتواند از خرید انصراف دهد و کالای مورد نظر را به فروشگاه عودت دهد ولی هزینه ارسال برای ایشان و عودت به فروشگاه به عهده مشتری خواهد بود.
۱۰- حتی پس از دریافت کالای دریافتی توسط مشتری فقط تا ۴۸ ساعت بعد از دریافت کالا و در صورت داشتن موجودی مشتری می تواند سایز یا رنگ کالای مورد نظر خود را تعویض نمایید.
۱۱- تاپ اسپرت سفارشات تلفنی مشتریان وی ای پی را پذیرفته و هرگونه سفارش تلفنی از طریق واتس اپ به شماره اینجانب ارسال گردد وامکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا با دستگاه کارتخوان فراهم می باشد .
۱۲-هزینه ارسال غیر رایگان به شهرستانها بر اساس تعرفه اداره پست جمهوری اسلامی ایران است که مشتری محترم میتواند مرسوله ارسالی از طریق سایت زیر پیگیری نماید.
http:/itemtracking.post.ir